Zprávy AIA – aktuální informace z inkasního trhu - Registrace

Zajímavosti / Vzdělávací akce / Monitoring tisku / Právní novinky

Rád/a bych byl/a pravidelně informován/a e-mailem o aktuálním dění z inkasního trhu – a to jednoduše prostřednictvím bezplatného e-mailového newsletteru (Zprávy AIA) od Asociace inkasních agentur, se sídlem Purkyňova 74/2, 110 00 Praha 1, IČ: 75031507, zapsaná u Městského soudu v Praze sp. zn. L58646.

(V případě souhlasu vyplňte svou e-mailovou adresu a odešlete k registraci.) Tímto souhlasím, aby Asociace inkasních agentur, zpracovávala mou e-mailovou adresu (případně i jméno a příjmení pro osobnější oslovení), jakož i má uživatelská data týkající se způsobu a rozsahu užívání newsletteru, a to vše za účelem poskytování a optimalizace těchto e-mailových služeb.

Pro přihlášení k odběru je nutné pouze uvedení Vaší e-mailové adresy. Po odeslání formuláře s přihláškou k odběru od nás obdržíte potvrzovací e-mail. Přihlášení k odběru newsletteru nabývá účinnosti teprve kliknutím na odkaz uvedený v potvrzovacím e-mailu. Nekliknete-li na odkaz v potvrzovacím e-mailu, nebude přihlášení dokončeno. Pokud nepotvrdíte své přihlášení do 30 dnů, informace uvedené při přihlášení se automaticky vymažou.

Pokyny k odhlášení (odvolání souhlasu)

Svůj souhlas udělený Asociaci inkasních agentur, můžete bez uvedení důvodů kdykoli odvolat. V takovém případě prosím jednoduše zašlete e-mail na adresu info@aiacz.cz, nebo použijte odkaz pro odhlášení, umístěný na konci každého newsletteru. Odvolání vašeho souhlasu se nedotkne právoplatnosti zpracovávání realizovaného do jeho odvolání.

Pole označená * jsou povinná
*
Kontrolní příklad:
Sečtěte čísla
Výsledek kontrolního příkladu *